Srma Group

Konkurs za posao: Blagajnjik - Trgovac, Magacioner - Trgovac (Kraljevo)

slika vesti

S.R.M.A. je kompanija koja se preko 25 godina bavi maloprodajom i veleprodajom građevinskog materijala i inženjeringom u građevinarstvu.

Za jačanje unutrašnje organizacije i podršku daljem razvoju našeg poslovanja potrebne su nam osobe izuzetnih kvaliteta za pozicije:

BLAGAJNIK - TRGOVAC

MAGACIONER - TRGOVAC

Mesto: KRALJEVO

Broj izvršilaca: PO 1 (JEDAN) ZA SVAKU POZICIJU

Uslovi:

  • ekonomsko obrazovanje, SSS ili VS (Blagajnik), minimum SSS (Magacioner)
  • vladanje MS Office paketom, znanje engleskog jezika (Blagajnik), osnovni nivo znanja (Magacioner)
  • iskustvo u vođenju blagajne i administrativnim poslovima (Blagajnik)
  • poznavanje građevinskog materijala (Magacioner)
  • minimum 1 (jedna) godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • dinamičan i samostalan kandidat, sa naglašenom inicijativom i željom za uspehom
  • napredne veštine prodaje, prezentacije i komunikacije
  • izgrađene sposobnosti planiranja, analize i organizacije
  • kandidati moraju biti sa teritorije za koju tražimo predstavnika

Opis posla:

  • rad na blagajni i kompletno vođenje ulazno-izlazne dokumentacije (Blagajnik)
  • rad u magacinu na prijemu, uskladištenju i izdavanju robe (Magacioner)
  • rad sa kupcima i pružanje korisnih informacija
  • učestvovanje u svim prodajnim aktivnostima kompanije

Mi Vam nudimo dinamičnu i odgovornu poziciju u  okviru tima u ekspanziji, uz stimulativne uslove rada i mogućnost daljeg profesionalnog razvoja.Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših prodajnih rezultata u Srbiji, molimo Vas da svoju prijavu i biografiju, pošaljeteelektronskim putem ili na fax 011/3773-901.Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Kraljevo

Kategorija:
- Trgovina na malo
- Skladišta i magacini
- Administracija, Knjigovodstvo

Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema

Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Excel (MS Office), Word (MS Office), Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte), Osnove korišćenja računara(Opšte)

Trajanje oglasa:
12.2.2018. do 27.2.2018.