060 / 029 - 41 - 21 Treba Vam pomoć pri online kupovini?
Pozovite nas odmah!
Srma Group

OGLAS ZA POSAO

slika vesti

S.R.M.A. je kompanija koja se skoro 30 godina bavi maloprodajom i veleprodajom građevinskog materijala i inženjeringom u građevinarstvu.

Za jačanje unutrašnje organizacije i podršku daljem razvoju našeg poslovanja potrebne su nam osobe izuzetnih kvaliteta za pozicije:

MAGACIONER - TRGOVAC
VOZAČ - VILJUŠKARISTA

MESTO: ZEMUN I NIS

Uslovi:

- obrazovanje: minimum SSS
- vozačka dozvola C kategorije (Vozač)
- osnovno znanje rada na računaru
- poznavanje građevinskog materijala
- minimum 1 (jedna) godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- dinamičan i samostalan kandidat, sa naglašenom inicijativom i željom za uspehom
- kandidati moraju biti sa teritorije za koju tražimo predstavnika

Opis posla:

- rad na utovaru, prevozu i istovaru robe (Vozač)
- rad u magacinu na prijemu, uskladištenju i izdavanju robe (Magacioner)
- rad sa kupcima i pružanje korisnih informacija
- učestvovanje u svim prodajnim aktivnostima kompanije

Mi Vam nudimo dinamičnu i odgovornu poziciju u okviru tima u ekspanziji, uz stimulativne uslove rada i mogućnost daljeg profesionalnog razvoja.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših prodajnih rezultata, molimo Vas da svoju prijavu i biografiju, pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.